Cały zespół w the Razor’s Edge Barbershop może i zgrywa na co dzień rockowych twardzieli, ale kiedy przychodzi co do czego – okazuje się, że mamy miękkie serca.

Działalność charytatywna

Z inicjatywy Marcina co chwila bierzemy udział w różnego rodzaju akcjach, dzięki czemu możemy jeszcze mocniej poczuć się częścią Lublina i dać coś od siebie naszej małej ojczyźnie.

Wiele z tych pomysłów ma mały, często lokalny zasięg – ale i dla nas i dla osób zaangażowanych – ogromne znaczenie. Takie działania są również jednym z czynników, które poważnie sklejają nasz zespół i zbliżają ludzi do siebie.

 

RAJD Z POMOCĄ DLA DZIECIAKÓW

Nasi przyjaciele z Kręćwopór Racing Team brali udział w Złombolu. Obie te śmieszne nazwy kryją za sobą szczytny cel – zbieranie pieniędzy dla dzieci z domów dziecka. Pomogliśmy i nasze naklejki na samochodzie dzielnej lubelskiej ekipy przejechały całą Europę!

Hospicjum działalność charytatywna barbershopWALKA Z NOWOTWORAMI

Przez cały listopad łączyliśmy siły z lubelskim Centrum Medycznym Sanitas oraz siłownią Time For Fit, żeby promować zdrowie i profilaktykę szczególnie tych nowotworów, które dotykają mężczyzn. Świetna akcja, z wieloma nowymi znajomościami i doświadczeniami, którą na pewno będziemy powtarzać co roku! Przeczytaj o niej więcej w naszej zakładce Movember w Lublinie.

ZBIERANIE ŚRODKÓW DLA HOSPICJUM

Z okazji urodzin naszego zakładu postanowiliśmy zbierać pieniądze na Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia, które mieści się dwie ulice dalej od naszego Barbershopu – czyli tak zwany „rzut kamieniem”.

Przed urodzinami wstawiliśmy puszkę na datki do Razora i zachęcaliśmy naszych gości do wsparcia. Po przekazaniu pieniędzy do Hospicjum, stwierdziliśmy, że przecież podobna, druga puszka może stać w Barbershopie jeszcze dłużej.Zabieraliśmy ją ze sobą na eventy plenerowe, m.in. Kulturalny Festiwal Piwa Kraftowego i III Piknik Sportów Ameryklańskich. Tam strzygliśmy zainteresowanych brodaczy na naszym stanowisku, zachęcając ich, aby w

Akcja Charytatywna

Harley

zamian wrzucili datki do puszki.

Kiedy i tą puszkę zapełniliśmy, Marcin wsiadł na Harleya i zawiózł ją do Hospicjum.

„FRYZJERZY POMAGAJĄ” WE WROCŁAWIU

17 sierpinia 2019 Marcin pojechał do Wrocławia, żeby przez cały dzień strzyc włosy przechodniów na Rynku Solnym w ramach akcji Fryzjerzy Pomagają. Zasada podobna jak na wszystkich tego typu akcjach – strzyżenie jest za darowiznę do puszki na wspólny cel. Tym razem pieniądze były zbierane na Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?”.

Duże zainteresowanie w branży (14 fryzjerów z różnych części Polski, a nawet Irlandii!) i w samym Wrocławiu spowodowało, że akcja przyniosła bardzo dużo dobrego.

Fryzjerzy Pomagają we Wrocławiu

LICYTACJA NA III LUBELSKIM ZLOCIE BRODACZY

Prezenty na III Lubelski Zlot Brodaczy

Pomoc dla Lubelskiego Schroniska dla Zwierząt

Lubelski Zlot Brodaczy to coroczna impreza organizowana przez lubelskiego blogera Krzyśka Blicharza, na której – między wieloma innymi atrakcjami – organizowana jest aukcja charytatywna. Firmy kosmetyczne i barbershopy dają prezenty uczestnikom, a dochód z aukcji jest przekazywany na potrzeby Lubelskiego Schroniska dla Zwierząt.

W tym roku 18 maja my również przekazaliśmy prezenty, w tym najważniejszy był voucher, który uprawniał do usługi premium w naszym zakładzie – za darmo! Razem z nami prezent przygotowała Męska Wyspa.

 

JEŚLI POTRZEBUJESZ NASZEJ POMOCY

Jesteśmy bardzo otwarci na uczestnictwo w akcjach charytatywnych, zwłaszcza na terenie naszego miasta. W the Razor’s Edge czujemy potrzebę pomagania i budujemy kulturę, w której społeczna odpowiedzialność biznesu jest traktowana jako naturalny składnik udanej i osiągającej sukcesy firmy.

Zresztą – co tu dużo mówić – obecność na eventach daje nam również możliwość zaprezentowania naszych umiejętności. W związku z tym – kontaktując się z nami – pamiętaj, że preferujemy uczestnictwo w akcjach, a nie przekazanie darów rzeczowych czy pieniędzy.

Jeśli organizujesz imprezę, na której moglibyśmy wystawić nasze stanowisko – daj nam znać z wyprzedzeniem i na pewno coś wymyślimy. W sprawach akcji charytatywnych kontaktuj się bezpośrednio z Piotrem pod numerem 696-898-413.