Tym razem Barberzyca zainspirowała się światem „Stranger Things” – kultowego serialu Netflixa, który zyskał międzynarodową sławę dzięki swojej oryginalnej fabule i wyrazistym postaciom.

Produkty; Surf Tonic i Fiber Gel z kapką Beard Serum – wszystko od Reuzela.

Stranger Things

Warto przyjrzeć się czterem ikonicznym postaciom męskim bohaterów z Hawkins, którzy wyróżniają się swoimi włosami i stylówą.

Eddie Munson – charyzmatyczny lider klubu Dungeons & Dragons, znany ze swojego buntowniczego stylu i długich, lekko nieładnych włosów. Jego fryzura to manifestacja wolnego ducha i nonkonformizmu.

Dustin Henderson – niezastąpiony członek paczki przyjaciół, który wyróżnia się swoim charakterystycznym czapem. Jego krótkie, nieco nieforemne włosy to kwintesencja stylu lat 80-tych, który jest tak charakterystyczny dla serialu.

Billy Hargrove – tajemnicza i nieco kontrowersyjna postać z drugiego sezonu. Jego fryzura to klasyczne, starannie ułożone włosy z charakterystycznym wyczesaniem do tyłu, co dodaje mu pewności siebie i charyzmy.

Steve Harrington – Nie możemy zapomnieć o Steve’ie Harringtonie, który stał się jedną z najbardziej ikonicznych postaci w „Stranger Things”. Jego fryzura, znana jako „The Steve”, to doskonała kombinacja objętości i stylu lat 80-tych. Charakterystyczne, gęste włosy ułożone z lekkim nachyleniem do tyłu to nie tylko znak rozpoznawczy Steve’a, ale również symulują klasyczną męską fryzurę z tamtego okresu.

Zapraszamy do odwiedzenia nas i przekonania się, jak odrobina „Stranger Things” może odmienić Twój wygląd!