SZKOLENIA I POKAZY BARBERSKIE

w Lublinie

W The Razor’s Edge Barbershop stawiamy sobie wysokie wymagania. Naszym celem jest promowanie najwyższej klasy fryzjerstwa w tej części Polski.

Wierzymy, że nasze miasto ma potencjał, żeby stać się znanym z rewelacyjnych barbershopów i fryzjerów. Dlatego zapraszamy największe gwiazdy sceny barberskiej i organizujemy z nimi kursy, pokazy i szkolenia barberskie w Lublinie i w całym województwie.

Szkolenia i pokazy barberskie i fryzjerskie w Lublinie, w województwie lubelskim, organizowane przez the Razor's Edge Barbershop.

AKTUALNE WYDARZENIA

Sprawdź listę planowanych szkoleń wchodząc w zakładkę WYDARZENIA na naszym profilu na facebook.com/barberlublin. Zapisz się na wybrany event. Naciskając przycisk “Wezmę udział” na wydarzeniu na FB zobaczysz, kto jeszcze jest nim zainteresowany.

Poznaj teorię i zdobądź praktyczne umiejętności do wykonania doskonałych cięć – tych klasycznych, ponadczasowych i tych bardziej nowoczesnych. Podpatruj doskonałych szkoleniowców przy pracy na pokazach i zarabiaj więcej dzięki nowym kwalifikacjom!

Pamiętaj, żeby zapisać się do naszej listy mailingowej poniżej. Wyrażając zgodę na kontakt z naszej strony nigdy nie przegapisz planowanych szkoleń i pokazów.

REB

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIA BARBERSKIE

Dlaczego warto zapisać się jako model?

Oprócz fantastycznej i darmowej fryzury z ręki lub pod okiem specjalistów fryzjerstwa męskiego, masz szansę poznać fajnych ludzi i zdobyć nowe doświadczenie. Dostaniesz też mnóstwo ciekawych zdjęć. Zostaw swoje namiary – poza dużymi pokazami często planujemy kameralne kursy lub szkolenia wewnętrzne w naszym barbershopie w Lublinie.

Będziemy dawać Ci znać o wszystkich – i jeśli tylko będziesz miał wolną chwilę – korzyść będzie obustronna. Odświeżysz swój wizerunek i pomożesz innym zdobywać wiedzę.

Dlatego jeśli jesteś z Lublina (lub dojazd nie stanowi dla Ciebie problemu) i wiesz, jak ważny jest stylowy wygląd – zapisz się na nasza listę. I koniecznie polub nas na facebooku!

Chcesz nawiązać współpracę z lubelskim “Razorem”? Odezwij się! Sprawdź kontakt do barbershopu.

For English, please call 696-898-413.