SZKOLENIA I POKAZY BARBERSKIE

w Lublinie

W naszych barbershopach stawiamy sobie wysokie wymagania. Naszym celem jest promowanie najwyższej klasy fryzjerstwa w tej części Polski.

Wierzymy, że nasze miasto i region ma potencjał, żeby stać się znanym z rewelacyjnych zakładów i wspaniałych fryzjerów. Dlatego organizujemy kursy w “Razorze” i “Bluesie”, zapraszamy największe gwiazdy sceny barberskiej i organizujemy z nimi pokazy i szkolenia barberskie w Lublinie i w całym województwie.

Szkolenia i pokazy barberskie i fryzjerskie w Lublinie, w województwie lubelskim, organizowane przez the Razor's Edge Barbershop.

AKTUALNE WYDARZENIA

Poznaj teorię i zdobądź praktyczne umiejętności do wykonania doskonałych cięć – tych klasycznych, ponadczasowych i tych trochę bardziej nowoczesnych. Naucz się zawodu barbera od podstaw lub rozwiń swoje umiejętności. Podpatruj doskonałych szkoleniowców przy pracy na pokazach i zarabiaj więcej dzięki nowym kwalifikacjom!

 

NAJBLIŻSZE TERMINY: start 23 stycznia 2021

Przewidziany start najbliższego kursu czeladniczego to 23 stycznia 2021. Chwilowo, ze względu na pandemię, ograniczamy pozostałe (jedno- lub dwudniowe) kursy barberskie. Żeby zapisać się na kurs wyślij email na barberlublin@gmail.com lub zadzwoń pod 696-898-413. Liczba miejsc jest ograniczona!

NASZE SZKOLENIA:

Kursy stacjonarne fryzjerskie prowadzi MARCIN GRZEGORCZYK – mistrz fryzjerstwa z prawie 20letnim stażem, doświadczony i cierpliwy edukator, założyciel i siła napędowa kultowego lubelskiego the Razor’s Edge Barbershop oraz Lublin Blues Barbershop, rozpoznawany w środowisku polskich Barberów dzięki swojemu przywiązaniu do tradycyjnych strzyżeń oraz rzetelnej i pokornej pracy za fotelem.  Kursy stacjonarne dotyczące marketingu i obsługi Klienta zakładu fryzjerskiego prowadzi PIOTR WOLIŃSKI.

Nasze szkolenia i kursy fryzjerskie w Lublinie prowadzimy we współpracy z Izbą Rzemieślniczą Lubelszczyzny.

Wszystkie kursy prowadzimy na kosmetykach REUZEL i AMERICAN CREW dzięki uprzejmości CZF.pl oraz MĘSKA WYSPA.

Uwaga! Wszystkie szkolenia odbywają się w zakładzie fryzjerskim przy Weteranów 26 C w Lublinie, a nie na Sławin 41!

Izba Rzemieślnicza Lubelszczyzny

BARBERSKI KURS CZELADNICZY

Kurs fryzjerski kompleksowo przygotowujący do egzaminu czeladniczego, spełniający wszystkie wymagania programowe, a dodatkowo pokazujący triki i rozwiązania, których codziennie używają najlepsi w branży. Kurs skupia się na strzyżeniach męskich i umiejętnościach codziennie wykorzystywanych w pracy barbera. Skierowany jest do osób początkujących – w tym do całkowitych nowicjuszy.

Jest to kurs weekendowy, 160 godzin rzetelnej pracy, po którym będziesz gotowy, żeby samodzielnie stanąć za fotelem i rzeźbić fryzury na porządnym poziomie. Max 5 uczestników, koszt to 9,600 zł + egzamin czeladniczy (740 zł) od osoby.

Czeladnicy fryzjerscy

Świeżo upieczeni czeladnicy po egzaminie – uczestnicy kursu z 2020 roku.

 

Pracujesz na naszych modelach, w naszym zakładzie, na naszych kosmetykach i na naszym sprzęcie (chociaż szybko podpowiemy Ci, w jakie narzędzia warto zainwestować) – od początku w naturalnym środowisku, w jakim codziennie praktykują balwierzy z lubelskiego the Razor’s Edge Barbershop i Lublin Blues Barbershop.

Zajęcia odbywają się w barbershopie na Weteranów 26 C w Lublinie. Pomiędzy weekendowymi zajęciami będziesz mieć możliwość korzystać z przygotowanego stanowiska szkoleniowego i strzyc swoich modeli w ramach praktyki.

Widniejemy w bazie RIS i można starać się o dofinansowanie naszych kursów z Urzędu Pracy.

To jedyny taki kurs w naszym regionie. Nie musisz jechać do innego województwa, gdzie oprócz kosztów szkolenia płacisz za zakwaterowanie. Formuła weekendowa pozwala Ci kontynuować inne zajęcia na tygodniu, umożliwia organizację dodatkowych strzyżeń we własnym czasie i daje szansę na głębsze przyswojenie zdobytych umiejętności. Co więcej: w naszym kursie bierze udział max 5 uczestników, więc każdy ma wystarczającą uwagę trenera. Zapraszamy!

START NAJBLIŻSZEJ EDYCJI: 23 stycznia 2021.

ZAPISY: barberlublin@gmail.com lub pod numerem telefonu 696-898-413.

Wszystkie kursy odbywają się w wybrane soboty i niedziele – nie ma możliwości zorganizowania kursu na tygodniu. Na każdym kursie jest maksymalnie 5 uczestników.

Na pokazach w formacie LOOK and LEARN organizowanych w naszym zakładzie może być zaproszona większa liczba widzów.

Szkolenia są rejestrowane, a utwory fotograficzne i filmowe publikowane na wykorzystywanych przez nas kanałach internetowych. W przypadku niepełnej liczby chętnych rezerwujemy sobie prawo do odwołania kursu w danym terminie.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Chcesz mieć aktualne informacje o naszych kursach? Zapisz się na newsletter!

Dlaczego warto zapisać się jako model?

Oprócz fantastycznej i darmowej fryzury z ręki lub pod okiem specjalistów fryzjerstwa męskiego, masz szansę poznać fajnych ludzi i zdobyć nowe doświadczenie. Dostaniesz też mnóstwo ciekawych zdjęć. Zostaw swoje namiary – poza dużymi pokazami często planujemy kameralne kursy lub szkolenia wewnętrzne w naszym barbershopie w Lublinie. Pamiętaj, żeby zapisać się również na zamkniętą grupę dla lubelskich modeli fryzjerskich na Facebook’u – tam o wiele łatwiej o komunikację.

Będziemy dawać Ci znać o wszystkich – i jeśli tylko będziesz miał wolną chwilę – korzyść będzie obustronna. Odświeżysz swój wizerunek i pomożesz innym zdobywać wiedzę.

Dlatego jeśli jesteś z Lublina (lub dojazd nie stanowi dla Ciebie problemu) i wiesz, jak ważny jest stylowy wygląd – zapisz się na nasza listę. I koniecznie polub nas na facebooku!

Chcesz nawiązać współpracę z lubelskim “Razorem”? Odezwij się! Sprawdź kontakt do barbershopu.

For English, please call 696-898-413.

ZOBACZ JAK BYŁO NA NIEKTÓRYCH WCZEŚNIEJSZYCH SZKOLENIACH:

Wszystkie materiały video dostępne są na naszym barberskim kanale na youtube.