POKAZY I SZKOLENIA BARBERSKIE

w Lublinie

W naszych barbershopach stawiamy sobie wysokie wymagania. Naszym celem jest promowanie najwyższej klasy fryzjerstwa w tej części Polski.

Wierzymy, że nasze miasto i region ma potencjał, żeby stać się znanym z rewelacyjnych zakładów i wspaniałych fryzjerów. Dlatego organizujemy kursy i szkolenia barberskie w „Razorze” i „Bluesie”, zapraszamy największe gwiazdy sceny barberskiej i zacięcie promujemy rzemiosło wysokiej próby.

Szkolenia i pokazy barberskie i fryzjerskie w Lublinie, w województwie lubelskim, organizowane przez the Razor's Edge Barbershop.

UWAGA! INFORMACJE O KURSACH

Kluczem do sukcesu jest ciągła profesjonalizacja. Dlatego rozwijamy się dla Was! Wszystkie informacje na temat naszych szkoleń, terminów, cen, zakresu materiału dostępne są na nowej stronie dotyczącej naszych kursów. Naciśnij tutaj: szkolenia barberskie albo w oknie wyszukiwarki wpisz szkoleniabarberskie.com

SZKOLENIA BARBERSKIE

Naszym flagowym i najbardziej dopracowanym szkoleniem jest kompleksowy kurs barberski dla początkujących. 160 godzin zegarowych, małe grupy, pomoc w uzyskaniu dofinansowań z Urzędu Pracy. Nauka z mistrzem fryzjerstwa i praktykiem, współwłaścicielem dwóch największych barbershopów w Lublinie.

Nauka kończy się egzaminem czeladniczym – a nie zwykłym zaliczeniem wewnętrznym i dyplomem. Nasza oferta jest unikatowa – jesteśmy jednymi z nielicznych w Polsce, którzy umożliwiają przystąpienie do egzaminu czeladniczego po naszym szkoleniu – a na pewno jedynymi w regionie.

Spotkania odbywają się w dwóch formułach: grupowej w weekendy i indywidualnej na tygodniu. Jeśli zastanawiasz się jak zostać barberem, to nasze szkolenie jest rozwiązaniem dla Ciebie!

Poza tym przygotowaliśmy:

  • jedno- i dwudniowe spotkania doszkalające dla zaawansowanych i średniozaawansowanych fryzjerów męskich.
  • indywidualne kursy języka angielskiego branżowego on-line – dla fryzjerów i barberów.
  • konsultacje biznesowe – jak otworzyć własny barbershop, jak stworzyć i rozwinąć profesjonalną markę osobistą fryzjera, marketing barbershopu.
  • i inne, szyte na miarę kursy indywidualne.

Sprawdź informacje na stronie szkoleniabarberskie.com!