SZKOLENIA I POKAZY BARBERSKIE

w Lublinie

W naszych barbershopach stawiamy sobie wysokie wymagania. Naszym celem jest promowanie najwyższej klasy fryzjerstwa w tej części Polski.

Wierzymy, że nasze miasto i region ma potencjał, żeby stać się znanym z rewelacyjnych zakładów i wspaniałych fryzjerów. Dlatego organizujemy kursy w „Razorze” i „Bluesie”, zapraszamy największe gwiazdy sceny barberskiej i organizujemy z nimi pokazy i szkolenia barberskie w Lublinie i w całym województwie.

Szkolenia i pokazy barberskie i fryzjerskie w Lublinie, w województwie lubelskim, organizowane przez the Razor's Edge Barbershop.

AKTUALNE WYDARZENIA

Wszystkie informacje na temat naszych szkoleń, terminów, cen, zakresu materiału dostępne są na nowej stronie dotyczącej naszych kursów. Naciśnij tutaj:

Szkolenia Barberskie

albo w oknie wyszukiwarki wpisz szkoleniabarberskie.com

Nasza oferta jest unikatowa – nie dość, że prowadzimy kompleksowe szkolenie dla początkujących w zakresie barberingu, to nauka kończy się egzaminem czeladniczym – a nie zwykłym zaliczeniem wewnętrznym i dyplomem. Dodatkowo jest to jedyny taki kurs w naszym regionie! nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!