BARBERSKA GALERIA RAZORA

Wszystkie zdjęcia - w jednym miejscu

No może nie wszystkie – bo nowsze zdjęcia dodajemy we wpisach. Odwiedź nasz barberski blog!

Uwielbiamy na zdjęciach i na filmach pokazywać, jak dobrze bawimy się w czasie pracy. Ten luz i uśmiech udziela się również Wam – dlatego właśnie nasi Klienci są wierni the Razor’s Edge Barbershop.

Bo kiedy trafisz do the Razor’s Edge Barbershop – nie szukasz już dalej. Właśnie dlatego na koszulkach mamy hasło ONE BARBER FOR LIFE – czyli jeden barber na całe życie.

Jeśli chcesz więcej zdjęć – koniecznie zajrzyj na naszą stronę facebook – profil zakład fryzjerski w Lublinie i na stronę Instagram – profil fryzjer męski Lublin. No i koniecznie odwiedź nas na ul. Sławin 41 w Lublinie (tylko pamiętaj, że jeśli chcesz usiąść na fotelu – musisz się najpierw umówić – zadzwoń 666-180-048).

 

WNĘTRZA NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ LUBLIN

Jesteśmy bardzo otwarci na ciekawe projekty artystyczne i współpracę z lubelskimi fotografami i grafikami. Jeśli chcesz wykorzystać naszą przestrzeń do sesji zdjęciowej, np jako wnętrza do sesji ślubnej czy fotografii artystycznej – odezwij się do nas!

Nie skreślamy początkujących artystów – jeśli chcesz uzupełnić swoje portfolio ujęciami z salonu fryzjerskiego w Lublinie o niebanalnym wyglądzie – daj znać wcześniej, żebyśmy mogli ustalić z Klientami możliwość wykorzystania ich wizerunku.