Komu, komu, koszulki promocyjne Razora?

Do tej pory wypuściliśmy dwie grafiki: Brodacz Lubelski i One Barber For Life i oba wzory rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Wkrótce nowa dostawa, bo Brodacz Lubelski - wzór koszulek barberskich z the Razor's Edge barbershop w Lublinie. Fryzjer męski i barber Lublinlista zamówień rośnie! Chcesz jedną? A więc napisz do nas w prywatnej wiadomości na fb.com/barberlublin. Następnie podaj wybrany wzór i swój rozmiar. Na pewno odezwiemy się, jak tylko będziemy zamawiać następną partię barberskich t-shirtów do the Razor’s Edge Barbershop.

Oczywiście mamy bogactwo wyboru kolorystycznego – zupełnie jak pierwsze Fordy, koszulki można zamawiać w każdym kolorze. Pod warunkiem, że będzie to kolor czarny (to tak jak mawiał mój katecheta – w Polsce jest wolność wyboru, bo każdy może być Katolikiem). Nadruk biały, wytrzymały jak Matt Clay Uppercuta.

Zawsze chcemy pokazywać nasze przywiązanie do Lublina. Stąd pomysł na super lokalny wzór Brodacza Lubelskiego. Koziołek jest? Jest. Ma brodę? Ma! Dokładnie o to nam chodziło.

I tak jak koszulki mają irytującą tendencję do rozchodzenia się na pniu, to zawsze możecie sięgnąć po vlepkę z Lubelskim Brodaczem. Te są dostępne od ręki w salonie na Sławinie.

Dlatego nie zwlekajcie Brodacze z Lublina! Do zobaczenia w Razorze! A, no i od razu mówię: wkrótce nowe wzory!

Koszulki barberskie - barbershop tshirt. Fryzjer męski i barber Lublin. Razor's Edge tshirt. Brodacz Lubelski.