Olejek do brody

Nie ma to jak dobra, owocna przyjaźń – dzięki naszej współpracy z Męską Wyspą powstały kosmetyki do brody Razor’s Edge – zainspirowane genius loci budowanego przez nas miejsca.

W pierwszej kolejności – olejek do brody. Czy pamiętacie te miesiące wąchania próbek w Barbershopie? Wspólnych dyskusji i decyzji? Może rum? Może skóra? Albo wetiweria?

Kosmetyki do brody

Opłaciło się! W końcu jest! To dzięki Waszym uwagom pomogliśmy w stworzeniu arcydzieła – i na początku 2019 mogliśmy przedstawić super produkt. Zapach korzenny, z nutami cytrusów, paczuli i skóry. I jak zwykle w kosmetykach Męskiej Wyspy – najwyższej jakości składniki, idealne dla Twojego zarostu i skóry. Sztos nieskończony!

Dlatego przyjdź i wypróbuj go w naszym salonie lub kup bezpośrednio u producenta – w sklepie internetowym Męskiej Wyspy. Co więcej wszystkie kosmetyki do brody są też dostępne w dobrych sklepach z produktami dla brodaczy – na przykład w sklepie wysyłkowym UZbira.

Szampon do brody

Po kilku miesiącach od premiery olejku Męska Wyspa dopracowała kolejny kosmetyk z serii Razor’s Edge – szampon do brody.

Zapach dokładnie ten sam co w olejku – unikatowy i nieprzeciętny, męski, z jednej strony – nienatrętny, z drugiej stanowczy. A dzięki najlepszej jakości składnikom szampon pozostawi Twój zarost czysty i miękki. Koniecznie go spróbujcie!

Kosmetyki do brody

Lubelscy brodacze często szukają dobrego stacjonarnego sklepu z porządnymi kosmetykami: balsamy, oleje, pomady, toniki – to wszystko oferujemy Wam stacjonarnie w naszym sklepie. Wielokrotnie byliśmy chwaleni za szeroki wybór kosmetyków różnych wiodących marek: pracujemy na Reuzel, American Crew, Męskiej Wyspie, Uppercut, Lockhart’s, Macho. Jeśłi potrzebujesz porady lub konsultacji – odwiedź nas, spróbuj kosmetyków i na pewno dobierzesz coś dla siebie!