Ehhh, te barberskie inspiracje. Miło jest inspirować innych! I nie tylko naszych praktykantów – do wytężonej pracy, czy naszych Klientów – do jeszcze lepszego stylu.Wpis o Marleen Red

Ale od początku… Pamiętacie to zdjęcie autorstwa Marcina Raczkowskiego na którym Marcin goli nóżkę Marlenie w naszym The Razor’s Edge Barbershop? To takie trochę kiczowate, bo robione jeszcze wtedy, kiedy myśleliśmy, że takie zdjęcia to szczyt stylu i barberskiego szyku?

Wiecie które? Na wszelki wypadek publikuję tutaj poniżej jeszcze raz.

Okazuje się, że nie tylko nam podoba się ta fotka. Greccy Barberzy z Remalia old school barber shop postanowili namalować obraz inspirowany tą sceną na centralnej ścianie swojego zakładu!

Bardzo nam miło – i jak zwykle przypominamy, że jesteśmy bardzo otwarci na wszystkie ciekawe, kreatywne kooperacje. Zresztą przeczytajcie więcej na samym dole naszej galerii – tam jest więcej informacji.

Zdjęcie – jak jeszcze kilka innych naszych fotografii – obiega Internet i co chwila wypływa na jakimś koncie na Instagramie. Zazwyczaj, niestety, bez oznaczania ani nas, ani fotografa – ale nie ma to większego znaczenia. Najważniejsze, że inspiruje innych i nakręca ich do działania – takie nasze barberskie inspiracje.

Pozdrawiamy chłopaków z Grecji! Dobra robota!

 

Marcin golarz

A tak wygląda zdjęcie zamienione na obraz na głównej ścianie ich barbershopu:

barberskie inspiracje - obraz na podstawie fotografii na ścianie zakładu

I jeszcze jedno zbliżenie.

Barberskie inspiracje