Jak co roku w Razorze czekaliśmy, czekaliśmy i w końcu nadeszła – jedna z naszych ulubionych okazji. Halloween! Wystarczy, że przewiniesz nasze media społecznościowe i zajrzysz w okolice 31 października: jak się przebierać, to na całego! Poniżej relacje z ostatnich lat. Strona ma dużo treści więc pamiętaj, żeby skrolować!

Cukierek albo psikus. Albo Razor! – Halloween 2023

 

Halloween 2023 w Lublinie

Halloween 2022

Ehh, rok 2022… W tym roku na Sławin 41 straszyła Gnijąca Panna Młoda, a kroku dotrzymywały jej trochę mniej straszne postaci:

 

Edycja 2021 – straszenia w Barbershopie ciąg dalszy

W tegorocznej edycji strzygła za fotelami cała plejada halloweenowych gwiazd: czerwony kapturek z odrąbaną głową wilka w koszyku, Joker, arabski szejk, viking Bjorn Żelaznoboki, zakrwawiony asystent Dr. Frankenstaina. A na recepcji czuwała nad tym blada, czarnowłosa wampirzyca. Zerknijcie na zdjęcia autorstwa Igora z One Pic Studio:

 

2020 – Pandemia-srandemia! Przez to, że Halloween wypadło akurat między lockdownami udało nam się coś zorganizować! Ręka w górę, kto lubi oglądać Piątek Trzynastego, Legion Samobójców i Ricka i Morty’ego?

2019 – Ehhh, niewinne lata przed Covidem, kiedy w poszukiwaniu cukierków lub strasząc psikusem odwiedzały nas lokalne dzieciaki… zobaczcie film udostępniony n naszym kanale na youtube. Zachęcamy do subskrypcji!

https://youtu.be/anyMEpmLV8s

Halloween to fajna okazja to wprowadzenia odrobiny koloru w sam środek jesiennej szarówki. W tym roku straszenie kryzysem imigracyjnym na granicy, postępująca czwarta fala i rozpędzająca się inflacja sprawiły, że jesień stała się jeszcze bardziej przytłaczająca. Nic więc dziwnego, że każdy chciał trochę wyluzować.

Listopad to w the Razor’s Edge Barbershop ciekawy miesiąc. Aż cztery osoby z zespołu mają urodziny. Do tego promujemy akcje zdrowotne pod szyldem Movember. Andrzejki, Black Friday, zbliżające się Mikołajki i okres świąteczny każą zakasać rękawy. Więc przynajmniej na Halloween możemy odpuścić i się powygłupiać. Za rok też będzie strasznie!