MOVEMBER W LUBLINIE

"Wąsy dla Zdrowia"

Od kilku lat listopad jest miesiącem, w którym w wielu krajach promowane są akcje profilaktyczne. Akcje mające na celu zwiększanie świadomości społecznej na temat problemów zdrowotnych i nowotworów dotykających mężczyzn.

Symbolem tych akcji są wąsy.

Wąsy – zwłaszcza u kogoś, kto nigdy ich nie nosił – intrygują. Prowokują do pytań i do dyskusji i mogą stać się świetnym pretekstem do rozmowy na tematy, których zazwyczaj się unika lub lekceważy – do rozmowy o zdrowiu i o raku.

Dlatego zapuszczajcie – wąsy dla zdrowia!

Movember w Lublinie 2018 wąsy dla zdrowia - zdrowie jest męskie Barbershop the Razor's Edge

CELE AKCJI WĄSY DLA ZDROWIA

Celem naszej akcji jest edukowanie, namawianie do prowadzenia zdrowego trybu życia, regularnych badań profilaktycznych wśród mężczyzn i przełamywanie tabu dotyczącego nowotworów, zwłaszcza raka dotykającego męskich miejsc intymnych.

Przez cały miesiąc fryzjerzy w lubelskim Barbershopie The Razor’s Edge, oprócz fachowego dbania o fryzury i brody, zachęcają do zapuszczania wąsów w listopadzie i do skorzystania z badań diagnostycznych w Centrum Medycznym Sanitas w promocyjnej cenie. “Wąsaty Voucher” z Barbershopu i z siłowni Time For Fit uprawnia do konsultacji urologicznych z 15% zniżką. Wystarczy powiedzieć o nim podczas rejestracji wizyty w CM Sanitas, żeby dowiedzieć się jakie badania należy wykonać przed wizytą i jak będzie wyglądała konsultacja.

Vouchery z Barbershopu pozwalają również na skorzystanie z promocji w Time For Fit – rewelacyjnej siłowni w centrum Lublina oferującej treningi EMS. Z “Wąsatym Voucherem” w listopadzie wszystkie usługi TFF są tańsze o 10%. To nie wszystko! Jeśli przyjdziesz do siłowni z voucherem i z wąsami – prawdziwymi, doklejonymi, dorysowanymi – dostaniesz dwa treningi gratis!

No właśnie – wąsy to tylko symbol. Nie musisz ich zapuszczać jeśli nie chcesz! Wystarczy, że u jednego z parterów akcji Wąsy dla Zdrowia zgarniesz naszą „wąsatą” naklejkę. Noś ją dumnie i zachęcaj innych do dbania o zdrowie!

ZDROWIE JEST MĘSKIE

NOWOTWORY WŚRÓD MĘŻCZYZN

Rak to ruletka, a statystyki pozostają nieubłagane: niewykryty rak zabija mężczyzn. I jest w tym morderczo skuteczny! Z kolei szybko zdiagnozowany – jest bardzo często całkowicie uleczalny.

Czas skończyć z udawaniem macho – i traktowaniem raka męskich miejsc intymnych jak tematu tabu.

SKORZYSTAJ Z BADAŃ W CM SANITAS

Zbadaj się! Zachęć do tego kumpli, braci i swoich nastoletnich synów. Bo zdrowie jest męskie!

Jeśli masz od 18 do 40 lat – zbadaj się pod kątem raka jąder i poproś lekarza, żeby wytłumaczył Ci na czym polega samobadanie. Dbaj o siebie – rak jąder może rozwinąć się szybko, nawet w przeciągu kilku tygodni!

Jeśli jesteś starszy – zacznij myśleć o badaniach pod kątem raka prostaty i co najmniej raz w roku rób badania krwi.

PARTNERZY AKCJI

The Razor’s Edge Barbershop – specjaliści od męskich fryzur i zarostu. Barberzy z “Rejzora” nie mogliby przegapić „wąsatej” akcji. Fryzjerzy z ul. Sławin 41 w Lublinie dbają o brody, wąsy i włosy wszystkich Panów dla których liczy się klasa i styl. Fachowa wiedza i umiejętności, doskonałe męskie kosmetyki i rewelacyjny klimat to tylko niektóre atuty odróżniające the Razor’s Edge od innych. W tym roku to właśnie the Razor’s Edge Barbershop zainicjował akcje Wąsy dla Zdrowia w Lublinie.

ul. Sławin 41, tel. 666 180 048
www.barber.lublin.pl

Barbershop
Centrum Medyczne Sanitas - męskie zdrowie

Centrum Medyczne Sanitas –
oferuje kompleksową opiekę na poziomie renomowanych europejskich klinik. Pod marką Sanitas kryją się nie tylko gabinety specjalistyczne. Pacjenci korzystają również z takich usług jak stomatologia, medycyna pracy, opieka lekarza rodzinnego, rehabilitacja i endoskopia. Część rehabilitacyjna to kompleks pomieszczeń wyposażonych w najnowsze i najskuteczniejsze urządzenia pobudzające ciało i energię życiową rekonwalescentów. Wizytówką Sanitas jest pełno profilowy szpital specjalistyczny. Nowoczesny sprzęt medyczny i nowatorskie metody leczenia pozwalają na szybką rekonwalescencję.

ul. Okopowa 3, rejestracja pod numerem 81 53 40 400 https://cmsanitas.pl

Time For Fit – to kameralne miejsce do ćwiczeń pod stałą opieką wykwalifikowanego trenera. Na fitnessowej mapie Lublina odznaczają się rewelacyjnym zapleczem i specjalistyczną wiedzą w zakresie treningów EMS. Do tego dochodzi bar witaminowy, opieka dietetyka, pomoc fizjoterapeuty – czego chciec więcej?

Siłownia Lublin Time For Fit – ul. Lubartowska 68A/U4, timeforfit.pl

Siłownia Lublin